SK|EN

O nás

Návrhom interiérov sa profesionálne venujeme od septembra 2011. Za ten čas sme vytvorili viac ako 100 návrhov interiérov bytov, rodinných domov aj komerčných objektov. Pri niektorých z nich sme sa podieľali aj na realizácii v spolupráci s odborníkmi rôznych profesií – murármi, obkladačmi, elektrikármi, vodármi, ale aj stolármi, krajčírmi, či košikármi.

Sme radi, keď z interiéru sála teplo a pohoda, ktoré dokážu z príbytku vytvoriť útočisko pred uponáhľaným okolitým svetom. Cestou k tomu sú štýly ako provensálsky, vidiecky, či klasický anglický. Návrhy v modernom duchu radi prenechávame našej konkurencii.

Ku každej zákazke pristupujeme s maximálnym úsilím a pozornosťou. Tešíme sa na spoluprácu s Vami a veríme, že sa pripojíte k desiatkam našich spokojných zákazníkov.

Spolu s Vami sa pričiníme o to, ...

 

Aby ste sa domov tesili

 

Posledne sme ukončili návrh interiéru bytu v Piešťanoch, návrh firemného interiéru v Skalitom, návrh redizajnu kuchyne a obývačky RD v Šuranoch, návrh interiéru starého RD - chalupy vo Veľkom Lome a redizajnu bytu v Banskej Bystrici.

Šurany 4/2018

Provensálska kuchyňa  Provensálska kuchyňa 

 Provensálska kuchyňa

 Provensálska obývačka  Provensálska obývačka 

 Provensálska obývačka